طاقچه – قفسه ضد عفونی کننده اسطوخودوس استفاده

طاقچه – قفسه: ضد عفونی کننده اسطوخودوس استفاده نگهداری چگونه پوتین حل مسئله کشیده شدن نخ‌ها روی لباس طولانی کردن عمر لباس ها

گت بلاگز اخبار حوادث دو عضو باند خودکشی کردند،2نفر دیگر در انتظار مجازات ، آینده باند سارقان مسلح و قاتلان پلیس

دو سارق مسلح که با همدستی دو مرد دیگر قبل از اجرای سناریوی دزدی از طلافروشی در تله پلیس گرفتار شده است بودند در عملیات تعقیب و گریز، مأمورپلیس آگاهی را به شهادت

آینده باند سارقان مسلح و قاتلان پلیس/ دو عضو باند خودکشی کردند،2نفر دیگر در انتظار مجازات

عبارات مهم : لرستان

دو سارق مسلح که با همدستی دو مرد دیگر قبل از اجرای سناریوی دزدی از طلافروشی در تله پلیس گرفتار شده است بودند در عملیات تعقیب و گریز، مأمورپلیس آگاهی را به شهادت رسانده و متواری شدند.

ایران نوشت: دو تبهکار بعد از دستگیری در لرستان با وجودی که یک بار در دادگاه انقلاب استان البرز محاکمه شدند، ولی آنها در شعبه یکم دادگاه کیفری این استان نیز بار دیگر پای میز محاکمه ایستادند درحالی که اتهام قتل را قبول نداشتند.

پیگیری به این پرونده از بیستم اردیبهشت سال 94 و به دنبال درگیری مسلحانه یک گروه از مأموران پلیس آگاهی استان البرز با سارقان مسلح کلید خورد.در این درگیری خونین ستوان دوم جواد مرادی یکی از مأموران پلیس آگاهی با شلیک سارقان مسلح به شهادت رسید و همکار دیگرش که سرباز نیروی انتظامی بود زخمی شد.ساعت 12 ظهر روز اتفاق مأموران آگاهی استان البرز به یک دستگاه ماشین با چهار سرنشین مظنون شده است و دستور ایست دادند، ولی سرنشینان این ماشین بدون توجه به فرمان ایست پلیس فرار کردند.مأموران بلافاصله بعد از تماس با مرکز متوجه شدند که خودروی مورد نظر سرقتی است به همین خاطر نیز عملیات تعقیب را شروع کردند، ولی بعد از طی مسافتی در منطقه مشکین دشت، یکی از مأموران در درگیری با متهمان به شهادت رسید.در پی شهادت ستوان یکم مرادی، عملیات پلیسی جهت شناسایی سارقان مسلح شروع شد تا اینکه بعد از مدتی پلیس توانست آنان را شناسایی کند.از آنجا که این افراد به طور مستمر جهت فرار از دست قانون مخفیگاه خود را عوض کردن می دادند، بنابراین پلیس مکان های مختلفی را جهت دستگیری آنان رصد کرد تا اینکه آنها در شهر خرم آباد استان لرستان به محاصره پلیس درآمدند.

دو عضو باند خودکشی کردند،2نفر دیگر در انتظار مجازات ، آینده باند سارقان مسلح و قاتلان پلیس

دستگیری متهمان در لرستان

فرمانده پلیس استان لرستان راجع به دستگیری این متهمان گفته بود: روز 7 اسفندماه سال 93 در محله اسدآبادی خرم آباد، مردی به نام محمد ولی پور سپهوند به وسیله گروهی شرور با اصابت گلوله به قتل رسید و قاتل که جرایم زیادی مرتکب شده است بود متواری شد.مدتی قبل از وقوع این اتفاق در استان لرستان قرار شد متهمی از زندان به دادگاه جهت بازجویی انتقال داده شود که پلیس مطلع شد قاتل فراری به همراه اعضای باندش قصد دارند مرد زندانی را فراری دهند.

دو سارق مسلح که با همدستی دو مرد دیگر قبل از اجرای سناریوی دزدی از طلافروشی در تله پلیس گرفتار شده است بودند در عملیات تعقیب و گریز، مأمورپلیس آگاهی را به شهادت

پلیس با اطلاع از این نقشه، مرد زندانی را به دادگاه انتقال یافته نکرد و وی در زندان بازجویی شد و این در حالی بود که جهت دستگیری باند جنایتکار تظاهر به انتقال وی به دادگاه شد.

سردار قنبری با بیان اینکه این افراد شرور مدام مخفیگاه هایشان را عوض کردن می دادند، گفت: این افراد در همان شب هنگام خارج شدن از مخفیگاه با پلیس راه درگیر شدند و سردسته آنان زخمی و بعد از متواری شدن مشخص شد از لرستان خارج و در محلی در کرج مخفی شده است است.

این مرد با همدستی نوچه هایش در کرج جهت دزدی از یک طلافروشی خودرویی را دزدی و یک افسر وظیفه شناس را شهید کردند و آخر متواری شدند.

دو عضو باند خودکشی کردند،2نفر دیگر در انتظار مجازات ، آینده باند سارقان مسلح و قاتلان پلیس

پس از کارها شبانه روزی، رد متهمان در لرستان گرفته شد و پلیس آگاهی این استان جنایتکاران را در خیابان 60 متری خرم آباد شناسایی و محاصره کرد که بعد از 35 دقیقه مشورت بدون تیراندازی دستگیر شدند.

خودکشی دو نفر از تبهکاران

این تبهکاران هنگام انتقال به پلیس آگاهی درخواست ملاقات با خانواده هایشان را کردند و این در حالی بود که پیش از دستگیری و در محاصره پلیس، آنها اقدام به مصرف قرص کرده و بعد از ملاقات با خانواده هایشان دو شرور به کام فوت فرو رفته و دو نفر دیگر در بیمارستان خوابیدن شدند.

دو سارق مسلح که با همدستی دو مرد دیگر قبل از اجرای سناریوی دزدی از طلافروشی در تله پلیس گرفتار شده است بودند در عملیات تعقیب و گریز، مأمورپلیس آگاهی را به شهادت

پس از معاینه این افراد به وسیله اورژانس و بازجویی، اقدام به خودکشی آنان مشخص و بیانات آنان به وسیله بازپرس ثبت شد.

این تبهکاران به هفت فقره تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در شهرهای خرم آباد، بروجرد و دورود اعتراف کردند و سردسته باند معروف به علی کله شیر یکی از جان باختگان بوده است.

دو عضو باند خودکشی کردند،2نفر دیگر در انتظار مجازات ، آینده باند سارقان مسلح و قاتلان پلیس

دردادگاه چه گذشت؟

پس از دستگیری دو متهم متواری، آنها جهت بازجویی به اداره آگاهی استان البرز انتقال یافته شدند وخیلی سریع در برابر کارآگاهان به جنایتی که مرتکب شده است بودند اعتراف کردند.

در نخستین گام دو متهم در دادگاه انقلاب استان البرز محاکمه شدند و متهم ردیف اول در این پرونده به اعدام و متهم ردیف دوم به 25سال حبس محکوم شد ولی قضات دیوانعالی تشخیص دادند که این دو متهم در دادگاه کیفری یک استان باید محاکمه شود بنابراین باردیگر یعنی صبح روز سه شنبه بیست و دوم اسفند از زندان به شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی هدایت رنجبر و با حضور قاضی یزدانپور پای میز محاکمه ایستادند.

درآغاز جلسه نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند، آن وقت اولیای دم شهید جواد مرادی از قضات خواستار قصاص دو متهم شدند سپس متهم ردیف اول که دارای سوابق کیفری بود و در حالی که قتل ستوان یکم جواد مرادی را قبول نداشت، گفت: این علی بود که به سمت پلیس شلیک کرد.این متهم که 32سال سن داشت راجع به روز اتفاق به قضات گفت: ما باهم درحوالی مشکین دشت داخل ماشین بودیم که به خاطر دزدی از طلافروشی با علی جروبحث کردیم که ناگهان علی-سردسته باند که خودکشی کرده بود- اسلحه اش را به سوی ما نشانه گرفت در همین موقع بود که گشت پلیس ما را دید. علی دستور داد راننده که دوستم بود حرکت کند و بعد به سمت مأمور و سرباز شلیک کرد.

من اتهام قتل را قبول ندارم چون اسلحه دست علی بود و حالا او هم مرده هست. در ادامه پیگیری به این پرونده قاضی رنجبر از دیگر متهم خواست وارد صحن دادگاه شود؛ این متهم که 21سال سن داشت در اظهاراتش مانند دیگر همدستش منکر جنایت شد و گفت: من اصلاً نمی دانستم که علی ما را جهت دزدی از طلا فروشی می برد. قرار بود باهم برویم سروقت کسی که به علی بدهکار بود تا پولش را بگیرد. همین که به مشکین دشت رسیدیم علی نقشه اش را گفت چون من نپذیرفتم سرهمین ماجرا باهم درگیر شدیم، او از من و دوستم خواست سرخیابان کشیک بدهیم…. هنگامی که علی عصبانی شد از زیر صندلی اسلحه کلاش را برداشت همین موقع پلیس ما را دید و اسلحه علی را هم دید. به سمت ما آمد و دستور ایست داد ولی علی گفت حرکت کن، من هم با خودروی پراید شروع به حرکت کردم و علی شیشه ماشین را پایین کشید و به سمت پلیس شلیک کرد و ستوان جواد مرادی با شلیک گلوله علی کشته شد.

وقتی قاضی از او سؤال کرد آیا به دستور ایست پلیس اعتنا نکردی، او گفت: من درآن موقع 19ساله بودم اصلاً قدرت تصمیم گیری را درآن موقع از دست داده وهول شده است بودم. نمی دانستم چه کار کنم فقط از روی وحشت به دستور علی گوش کردم…. من دیدم که علی آن مأمور را کشت….

پس از آخر بیانات دو متهم، قضات وارد شور شده است و بزودی راجع به آینده دو تبهکار تصمیم گیری خواهند کرد.

واژه های کلیدی: لرستان | دادگاه | دستگیری | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz